Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA IV - Czy pójdzie mi na takim sprzęcie ?


lodowa97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie :
Procesor : Intel Core I7 3770k 3,4ghz
Płyta główna : G1 Sniper M3
Karta Graficzna : Radeon HD 7970 Saphhire
Zasilacz : 750w Be Quiet
Ram : 8gb Kingstone Hyper X
Komputer Stacjonarny
Windows 7 64bit Orginalny.
Krzesło : Czarne , ze skóry , wygodnie się gra. :D

Opublikowano

Tak, zdecydowanie pójdzie.

 

Na i7 bez problemów.

Z tą pamięcią ram nie będziesz miał żadnych problemów typu kilkusekundowe ścinki

Na tej karcie graficznej pochodzi z 40-50 FPS na średnich ustawieniach.

Pozdrawiam, Kuba


Masz problem? Masz pytanie? Napisz mi na PW. Wspólnie go rozwiążemy!


 

Opublikowano

Masz zamiar się pochwalić czy poważnie się pytasz czy ci pójdzie ? Jak się pytasz to odpowiadam, że z całą pewnością będzie ci na takim sprzęcie zapierdalać.

Opublikowano

Masz zamiar się pochwalić czy poważnie się pytasz czy ci pójdzie ? Jak się pytasz to odpowiadam, że z całą pewnością będzie ci na takim sprzęcie zapierdalać.

Pytam się na poważnie.

Opublikowano

Tak jak w temacie :

Procesor : Intel Core I7 3770k 3,4ghz

Płyta główna : G1 Sniper M3

Karta Graficzna : Radeon HD 7970 Saphhire

Zasilacz : 750w Be Quiet

Ram : 8gb Kingstone Hyper X

Komputer Stacjonarny

Windows 7 64bit Orginalny.

Krzesło : Czarne , ze skóry , wygodnie się gra. :D

Taki sprzęt masz i się pytasz? Ja czasami ludzi nie rozumiem, czy po prostu chwalicie się jaki sprzęt macie? Rozumiem gdybys miał taki sprzęt jak ja E2200 2.20ghz, aktualnie 4gb ramu, EAH3450 512mb , 330W Modecom xD - Ale pytac się posiadając i7 i taka karte? -.-

Ty decydujesz o czynach, nigdy czyny o Tobie

Opublikowano

z moich doświadczeń odnośnie gta iv, wynika, że na najniższych parametrach tę grę można odpalić nawet na sprzęcie, który ma niższe parametry niż minimalne

 

co do Twojego pytania lodowa97 to przy gta iv, twój komp się nawet nie zgrzeje

Mój blog o biletach lotniczych, lotach oraz miejscach gdzie można i warto polecieć.

Na razie w budowie BiletyLoty.pl

Opublikowano

Nie, nie pójdzie ci wiesz... Taki komputer i nie ma szans. Tylko się chwalicie kompem lepszym. Wiadome gta 4 jest z 2008 roku więc można się domyślić co do wymaganiach.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...